Aquamont Radim Jiroušek

Dům, dílna a zahrada

O firmě  / Kontakty  / Mapa
StavbaNářadíZahradaServisTechnické plynySpojovací materiály

O firmě

TEL.:

602 567 742

FAX: 384 723 120
GSM: 727 903 888

Technické plyny:
384 721 729

Provozovna
AQUAMONT s.r.o.
Táboritská 1152
Třeboň 379 01
e-mail:
aquamont@aquamont.cz
Mapka na Mapy.cz

O firmě

O firmě

Aquamont Třeboň je tu pro Vás již 20 let. V letošním roce jsme pro Vás nově otevřeli velký hobby-profi market přímo v Třeboni, ve kterém najdete ještě více potřeb pro vaši zahradu, les, dílnu, dům a domácnosti! Profesionální nářadí a vybavení u nás najdou také řemeslníci a stavební firmy.

Zabýváme se prodejem, servisem, půjčovnou a poradenskými službami v oblasti potřeb pro domácnosti, firmy a řemeslníky. Vybrané zboží Vám doručíme i na místo určení. Díky dlouholetým zkušenostem vám poradíme vždy optimální typ a způsob vybavení. Doporučíme cenově výhodný výrobek, nebo naopak upozorníme na nutnost pořízení profesionálního vybavení.

Specializujeme se na dodávku technických plynů pro zdravotnictví, strojírenství, potravinářský průmysl i domácnosti.

Náš sortiment je široký a vybere si u nás opravdu každý. Najdete u nás stroje a nástroje pro dům, byt, zahradu, les a firmy, přídavné materiály pro strojní a zámečnickou výrobu, svařovací techniku včetně technických plynů, tmely, lepidla apod., ruční a elektrické nářadí, potřeby pro stavebníky a stavební firmy, instalatéry a topenáře, truhlárny, autodílny apod., spojovací materiál, pletiva, zahradní techniku, zahradní grily a krby, železářské zboží a mnoho dalšího.

Nově jsme se stali zástupci firmy (značky) Husqvarna. 

Pro koho je Aquamont hobby-profi market?

Pro domácnosti a domácí kutili, kteří u nás najdou širokou nabídku vybavení pro zahradu, byt a dům. Vše, co můžete potřebovat při opravách a údržbě domácnosti nyní najdete ve větších prostorách, v ještě větší nabídce. Veškeré zboží pro Vás pečlivě vybíráme od profi výrobců, zaměřujeme se na poctivou a rozumnou cenu výrobků, které Vám budou bezchybně sloužit dlouhá léta.
Pro profesionální řemeslníky a firmy vybíráme to nejlepší z nabídky profi vybavení. Víme, že se při své práci musíte spolehnout na Vaše vybavení, nesmí vás zdržovat jeho poruchy a problémy. Právě proto pro Vás máme produkty těch nejvyšších parametrů, renomovaných značek. Díky úzkým vazbám na výrobce a dovozce u nás vždy získáte vybavení za rozumných cenových podmínek.

Naší snahou je kompletně uspokojit potřeby nejširšího spektra zákazníků.

Půjčovna Aquamont

Využít můžete i Aquamont půjčovnu, ve které najdete zahradní, lesní a stavební techniku, ruční nářadí, svářečky, čerpadla nebo zahradní grily. Zapůjčit si můžete vše pro ulehčení práce doma či na zahradě. Řemeslníci a firmy zde najdou k zapůjčení profesionální nářadí a stroje.

Majitelům vlastního nářadí, zahradní a lesní techniky a strojů je k dispozici profiservis Aquamont, který pro Vás zajišťuje odborně školený a certifikovaný personál z Aquamont týmu. Obrátit se na nás můžete i v oblasti poradenství a technické podpory pro přední výrobce techniky a nářadí.

Přejít do půjčovny nářadí >>

Svou spokojenost si nekoupíte vysokými cenami, které investujete do vybavení. Daleko více užitku získáte, pokud vám z našeho širokého sortimentu doporučíme to pravé pro vaše potřeby.

Kde nás najdete?

Hobby-profi market Aquamont Třeboň nyní najdete v nových prostorách v Třeboni na ploše více jak 5.000 m², jen 150 m od kruhového objezdu (v bývalém autosalónu škoda u fotbalového hřiště v Táboritské ulici).

Těšíme se na Vás! Tým hobby-profi marketu Aquamont Třeboň

Tip pro nadcházející léto:

Aktuálně u nás najdete potřeby pro bezproblémový chod Vašeho zahradního bazénu nebo jezírka. Doporučíme a poradíme jak se vhodně starat o bazén, aby Vám voda v létě zůstala stále čistá. Dále třeba široký sortiment zahradních grilů pro zpříjemnění volného času. Velkým hitem jsou automatické sekačky AutoMower, které se stali velkými pomocníky v péči o trávník. Ten Vám pak zaručeně bude závidět každý soused.
O firmě / Kontakty / Mapa
© Aquamont 2009 / Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku / grafika ZNP